1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четверг Дек 13

Депутатський корпус

 

Список

 депутатів районної ради сьомого скликання

 

Прізвище, ім’я по батькові

Партія

1.  

Мухарський Ігор Георгійович

БПП «Солідарність»

2.     

Нерода Руслан Сергійович

БПП «Солідарність»

3.      

Окунєва Ольга Анатоліївна

БПП «Солідарність»

4.      

Ярова Валентина Михайлівна

БПП «Солідарність»

5.      

Боднійчук Андрій Андрійович

БПП «Солідарність»

6.      

Корнієнко Максим Вікторович

БПП «Солідарність»

7.      

Ткачов Максим Михайлович

БПП «Солідарність»

8.      

АндрієвськийАндрій В’ячеславович

БПП «Солідарність»

9.      

Погорєлов Андрій Володимирович

БПП «Солідарність»

10. 

Роїк Валерій Анатолійович

БПП «Солідарність»

11. 

ЗавгородняОлена Андріївна

Політична партія «Наш край»

12. 

МиклашевськаОксана Григорівна

Політична партія «Наш край»

13. 

ГаршинЄвген Вікторович

Політична партія «Наш край»

14. 

Бродецький Олексій Олексійович

Політична партія «Наш край»

15. 

Шевченко Наталя Анатоліївна

Політична партія «Наш край»

16. 

Григор׳єв Сергій Михайлович

Політична партія «Наш край»

17. 

Бойченко Сергій Миколайович

Політична партія «Наш край»

18. 

Ракоміна Дана Іванівна

Політична партія «Наш край»

19. 

Еберлі Юрій Сергійович

Політична партія «Наш край»

20. 

Панський Сергій Сергійович

Політична партія «Опозиційний блок»

21. 

Буртник Тетяна Мирославівна

Політична партія «Опозиційний блок»

22. 

Йосипенко Олена Миколаївна

Політична партія «Опозиційний блок»

23.           

Молодіченко Людмила Михайлівна

Політична партія «Опозиційний блок»

24.           

Кучеренко Максим Валерійович

Політична партія «Опозиційний блок»

25.           

Голіадзе Гія Михайлович

Політична партія ВО «Батьківщина»

26.           

Цапенко Віктор Григорович

Політична партія ВО «Батьківщина»

27.           

Тузко Володимир Анатолійович

Політична партія ВО «Батьківщина»

28.           

Кауцман Вікторія Василівна

Політична партія «Партія простих людей Сергія Капліна»

29.           

Швець Анатолій Миколайович

Політична партія «Партія простих людей Сергія Капліна»

30.           

Мирон Оксана Іванівна

Політична партія «Партія простих людей Сергія Капліна»

31.           

Протченко Сергій Григорович

Радикальна Партія Олега Ляшка

32.           

Бабуха Микола Анатолійович

Радикальна Партія Олега Ляшка

33.           

ХристофороваВікторія Олександрівна

Політична партія «Українське об’єднання патріотів - «Укроп»

34.           

Драмаренко Кирило Борисович

Політична партія «Українське об’єднання патріотів - «Укроп»