1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вторник Авг 20

Миколаївська районна рада

Кандидати конкурсу на заміщення посади керівника Ковалівського ЗЗСО

Автор: Admin

Кандидати конкурсу на заміщення посади керівника Ковалівського ЗЗСО  І-ІІІ ступенів Миколаївського району

06 серпня 2019 року відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів з розгляду заяв та матеріалів, поданих на конкурсний відбір керівника  даного закладу освіти. Протокол засідання конкурсної комісії № 1 від 06.08.2019 року.

За результатом розгляду заяв та інших документів претендентів Комісією допущено до участі у конкурсному відборі на посаду керівника Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Пащенко Ольгу Олександрівну, учителя інформатики Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

Будикіну Ріту Вікторівну, учителя математики Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Засідання Комісії з проведення конкурсного відбору та ухвалення рішення про затвердження результатів конкурсного відбору на посаду керівника Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбудеться  15 серпня 2019 рокуо 09:30. За рішенням конкурсної комісії засідання з проведення конкурсного відбору відбудеться на базі Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку до генерального плану с. Ковалівка Миколаївського району Миколаївської області

Автор: Admin 15 Июля 2019

Оголошення про конкурс, тестові та ситуаційні завдання Ковалівський ЗЗСО

Автор: Admin

 

Вступ

 

   27 листопада 2015 рокурозпочала свою роботу Миколаївська районна рада  VIІ скликання, яка спрямовує свої зусилля на вирішення питань соціально-економічного розвитку району та на виконання прийнятих Програм.

         Сьогодні Миколаївський район добре знають не тільки в області, а й далеко за її межами завдяки степівським хліборобам і тваринникам, радсадівським садоводам і виноградарям, ольшанським цементникам, людям добросовісної праці та творцям духовної краси, піснярам і танцюристам, дорослим і юним спортсменам, переможцям дитячих та учнівських фестивалів, конкурсів, олімпіад, славним ветеранам і пенсіонерам – усім патріотам нашої маленької батьківщини.

РЕЗУЛЬТАТИ конкурсного відбору на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Миколаївського району Миколаївської області

Автор: Admin

РЕЗУЛЬТАТИ конкурсного відбору на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Миколаївського району Миколаївської області 

Витяг з ПРОТОКОЛУ № 2 від 15 серпня  2019 року засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області.

Переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Ковалівського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області визначено Будикіну Риту Вікторівну.