1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вторник Авг 20

Кандидати конкурсу на заміщення посади керівника Ковалівського ЗЗСО

Автор: Admin

Кандидати конкурсу на заміщення посади керівника Ковалівського ЗЗСО  І-ІІІ ступенів Миколаївського району

06 серпня 2019 року відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів з розгляду заяв та матеріалів, поданих на конкурсний відбір керівника  даного закладу освіти. Протокол засідання конкурсної комісії № 1 від 06.08.2019 року.

За результатом розгляду заяв та інших документів претендентів Комісією допущено до участі у конкурсному відборі на посаду керівника Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Пащенко Ольгу Олександрівну, учителя інформатики Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

Будикіну Ріту Вікторівну, учителя математики Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Засідання Комісії з проведення конкурсного відбору та ухвалення рішення про затвердження результатів конкурсного відбору на посаду керівника Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбудеться  15 серпня 2019 рокуо 09:30. За рішенням конкурсної комісії засідання з проведення конкурсного відбору відбудеться на базі Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

РЕЗУЛЬТАТИ конкурсного відбору на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Миколаївського району Миколаївської області

Автор: Admin

РЕЗУЛЬТАТИ конкурсного відбору на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Миколаївського району Миколаївської області 

Витяг з ПРОТОКОЛУ № 2 від 15 серпня  2019 року засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області.

Переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Ковалівського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області визначено Будикіну Риту Вікторівну.

Інформація про сесію

Автор: Admin 23 Мая 2019

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»  Миколаївська районна рада інформує, що до порядку денного чергового пленарного засідання районної ради сьомого скликання планується внести наступні питання:

- «Про внесення змін до складу президії Миколаївської районної ради Миколаївської області»;

- «Про хід виконання депутатського запиту Нероди Р.С.»;

- «Про організацію звітів депутатів Миколаївської районної ради  Миколаївської області  сьомого скликання у 2019 році»;

- «Про зняття з контролю та визнання таким, що втратило чинність рішень районної ради».

 

Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень районної ради, можуть звертатися до Миколаївської районної ради (54036, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, І поверх,загальний відділ) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Інформація про сесію

Автор: Admin 07 Июня 2019

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»  Миколаївська районна рада інформує, що до порядку денного чергового пленарного засідання районної ради сьомого скликання планується внести наступне питання:

- "Про затвердження списку присяжних Миколаївського районного суду Миколаївської області";

 

Особи, які бажають ознайомитись з даним проектом рішення районної ради, можуть звертатися до Миколаївської районної ради (54036, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, І поверх,загальний відділ) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Інформація про проведення заходів на території Миколаївського району

31 липня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. разом з першим заступником голови райдержадміністрації Бродецьким О.О. з робочою поїздкою відвідали Ковалівську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини.

Участь у заході також взяли депутати районної ради Йосипенко О.М. та Миклашевська О.Г., керівники медичних закладів району Хоржевська Т.О. та Баранов П.В., Ковалівський сільський голова Снісар О.П., депутати та мешканці Ковалівської сільської ради.

Одне з питань, яке  порушувалось під час зустрічі - мала кількість укладених декларацій із сімейним лікарем. За підсумками виїзду надано доручення керівництву Ковалівської та Яснополянської сільських рад спільно з  місцевими депутатами провести роз’яснювальну роботу серед мешканців щодо необхідності термінового укладення таких декларацій.

________________________________________________

04 липня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. провів особистий прийом громадян.

05 липня відбулася Двадцять п’ята позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

Пленарному засіданню передувало спільне засідання постійних комісій та президії районної ради з розглядом питання порядку денного Двадцять п’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання. 

В ході пленарного засідання було розглянуто та прийнято три рішення, а саме:

- «Про безоплатне прийняття нерухомого  майна, розташованого за адресою:   Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 40, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ Миколаївського району Миколаївської області»;

- «Про деякі питання діяльності  Комунального некомерційного підприємства «Миколаївська центральна районна лікарня Миколаївської районної ради»;

 - «Про депутатський запит Корнієнка М.В.».

05 липня керуючий справами виконавчого апаратурайонної ради Кравець Н.В. взяла участь в урочистих заходах з нагоди відзначення дня Національної Поліції України.

Найкращих працівників Миколаївського районного відділення поліції Очаківського ВП ГУНП України в Миколаївській області за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомі особисті досягнення  у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та правопорядку, було відзначено Подяками районної ради.

__________________________________________________

18 червня працівники виконавчого апарату районної ради взяли участь у практичному семінарі з питань реформування вторинної медичної допомоги.

19 червня районною радою проведено семінар-нарадуз секретарями селищної, сільських рад за участі заступника голови районної ради Мухарського І.Г.

На семінарі були присутні директор Миколаївської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, начальник Миколаївського відділу Державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, начальник Миколаївського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області,  завідувач архівного сектору райдержадміністрації,  начальник служби у справах дітей Миколаївської райдержадміністрації та працівники виконавчого апарату районної ради.

До порядку денного було включено такі питання:

- про порядок вчинення нотаріальних дій;

- про громадські роботи соціальної направленості;

- про  підсумки перевірки роботи органів ДРАЦС Миколаївської області Міністерством юстиції України;

- про взаємодію органів місцевого самоврядування та Миколаївського районного відділу з питань пробації щодо сприяння у побутовому влаштуванні осіб, які готуються до звільнення з місць позбавлення або обмеження волі;

 - про активізацію роботи щодо влаштування дітей сиріт, та дітей,  позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання.

За підсумками наради секретарям селищної, сільських рад були надані відповідні рекомендації.

20 червня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. провів особистий виїзний прийом громадян на території Шостаківскьої сільської ради.

_______________________________________________

13 червня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня медичного працівника.

Найкращі представники Миколаївської центральної районної лікарні та КНЗ «Миколаївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» отримали Почесні грамоти за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я Миколаївського району.

________________________________________________

06 червня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. провів особистий прийом громадян.

 

Вступ

 

   27 листопада 2015 рокурозпочала свою роботу Миколаївська районна рада  VIІ скликання, яка спрямовує свої зусилля на вирішення питань соціально-економічного розвитку району та на виконання прийнятих Програм.

         Сьогодні Миколаївський район добре знають не тільки в області, а й далеко за її межами завдяки степівським хліборобам і тваринникам, радсадівським садоводам і виноградарям, ольшанським цементникам, людям добросовісної праці та творцям духовної краси, піснярам і танцюристам, дорослим і юним спортсменам, переможцям дитячих та учнівських фестивалів, конкурсів, олімпіад, славним ветеранам і пенсіонерам – усім патріотам нашої маленької батьківщини.

Новини

Новости на этой неделе отсуствуют

Кто онлайн

Сейчас 21 гостей онлайн