1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Суббота Мар 06

Склад постійних комісій районної ради

Постійна комісія районної ради з питань

економічної та інвестиційної політики, бюджету,

фінансів, регіонального та соціально-економічного розвитку

Голова постійної комісії

Пугач Олена Миколаївна - політична партія «Слуга народу»;

Заступник голови постійної комісії

Горощенко Дмитро Володимирович - політична партія «Пропозиція»;

Секретар постійної комісії

Литвинюк Євгеній Євгенійович - політична партія «Наш край»;

Члени постійної комісії:

Абрамова Ірина Сергіївна - політична партія «Європейська солідарність»;

Потьомкіна Алла Євгенівна - політична партія «Опозиційна платформа-За життя»;

Редька Валентина Іванівна - політична партія «Опозиційна платформа-За життя»;

Бєлава Владислав Олександрович  - політична партія «Миколаївці»;

Маленко Тетяна Петрівна - політична партія «Пропозиція»;

Погадаєва Антоніна Антонівна - політична партія «Слуга народу».

Постійна комісія районної ради з питань

власності, розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства

Голова постійної комісії

Ушаков Олексій Валерійович - політична партія «Пропозиція»;

Заступник голови постійної комісії

Мухарський Федір Георгійович - політична партія «Слуга народу»;

Секретар постійної комісії

Прийма Євген Тимофійович -  політична партія «Опозиційна платформа-За життя»;

Члени постійної комісії:

Капустян Людмила Вікторівна - політична партія «Європейська солідарність»;

Щербіна Вадим Іванович - політична партія «Слуга народу»;

Тарко Людмила Іванівна - політична партія «Опозиційна платформа-За життя»;

Чорний Сергій Володимирович - політична партія «Опозиційна платформа-За життя»;

Остапчук Ольга Миколаївна - політична партія «Наш край».                                                    

 Постійна комісія районної ради з питань

промислової політики, транспортної інфраструктури, енергетики та енергозбереження,

зв’язку, сфери послуг, підприємництва та захисту прав споживачів

Голова постійної комісії

Осипов Юрій Юрійович - політична партія «Опозиційна платформа-За життя»;

Заступник голови постійної комісії

Матвєєв Ігор Семенович - політична партія «Європейська солідарність»;

Секретар постійної комісії

Євтушенко Володимир Вікторович    - політична партія «Миколаївці»;

Члени постійної комісії:

Канарський Дмитро Андрійович - політична партія «Пропозиція»;

Моторний Сергій Володимирович - політична партія «Слуга народу»;

Рушанян Альона Арутюнівна - політична партія «Опозиційна платформа-За життя»;

Ткач Юлія Сергіївна - політична партія «Опозиційна платформа-За життя»;

Синичків Христина Михайлівна     - політична партія «Наш край».

Постійна комісія районної ради з питань аграрної політки, земельних відносин

Голова постійної комісії

Бєдаков Єгор Анатолійович - політична партія «Пропозиція»;

Заступник голови постійної комісії

Карпенко Микола Дмитрович - політична партія «Наш край»;

Секретар постійної комісії

Димитрієва Яна Сергіївна - політична партія «Слуга народу»;

Члени постійної комісії:

Маленченко Ярослав Анатолійович  - політична партія «Опозиційна платформа-За життя»;

Обуховський Олександр Вікторович  - політична партія «Європейська солідарність»;

Халамей Тетяна Станіславівна - політична партія «Опозиційна платформа-За життя»;

Ганжул Анна Павлівна - політична партія «Пропозиція»;

Мальцев Олексій Вікторович - політична партія «Слуга народу»;

Сандул Віктор Миколайович - політична партія «Опозиційна платформа-За життя».

 Постійна комісія районної ради з питань

прав і свобод людини, законності, правопорядку, гласності, антикорупційної та

регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики

Голова постійної комісії

Кротов Андрій Олександрович - політична партія «Миколаївці»;

Заступник голови постійної комісії

Романова Лариса Сергіївна - політична партія «Слуга народу»;

Секретар постійної комісії

Губанов Сергій Миколайович - політична партія «Опозиційна платформа-За життя;

Члени постійної комісії:

Колесник Сергій Володимирович - політична партія «Пропозиція»;

Чорна Людмила Сергіївна - політична партія «Наш край»;

Дудюк Олександр Леонідович - політична партія «Європейська солідарність»;

Думановська Інна Миколаївна - політична партія «Слуга народу»;

Делікатний Олександр Михайлович   - політична партія «Опозиційна платформа-За життя;

Печериця В’ячеслав  Вікторович - політична партія «Опозиційна платформа-За життя.                                                                               

 Постійна комісія районної ради з питань

соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури, спорту,

туризму, екологічної політики та охорони навколишнього середовища

Голова постійної комісії

Дьяченко Олександр Володимирович  - політична партія «Слуга народу»;

Заступник голови постійної комісії

Рябенко Олександр Вікторович - політична партія «Пропозиція»;

Секретар постійної комісії

Дятлов Сергій Геннадійович - політична партія «Миколаївці»;

Члени постійної комісії:

Матієнко Вікторія Вікторівна - політична партія «Європейська солідарність»;

Кулікова Надія Іванівна - політична партія «Опозиційна платформа-За життя;

Балакін Олександр Валерійович  - політична партія «Слуга народу»;

Крісенко Олег Вікторович - політична партія «Опозиційна платформа-За життя;

Каштальян Алла Василівна - політична партія «Опозиційна платформа-За життя.