1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вторник Янв 19

Щодо подачі декларації про доходи за минулий рік

PDF Печать E-mail

Автор: Admin

Депутати районної ради сьомого скликання, повноваження яких закінчуються в день відкриття першої сесії  ради нового скликання,  зобов’язані подати:

- не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення повноважень депутата міської ради декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями (тип декларації – декларація перед звільненням, звітний період – з 01.01.2020 р. по день припинення повноважень депутата);

- до 1 квітня наступного року після припинення повноважень депутата міської ради подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (тип декларації – щорічна декларація, звітний період – 2020 рік).

 

Особа, обрана депутатом районної ради подає декларацію впродовж п’ятнадцяти календарних днів з дня набуття повноважень, тобто з дня відкриття першої сесії відповідної ради з моменту офіційного оголошення підсумків виборів відповідною територіальною виборчою комісією (тип декларації – кандидат, що претендує на зайняття посади, звітний період – 2019 рік, а саме, з 01.01.2019 року по 31.12.2019 року).

 

Якщо з якихось причин Ви вже подали декларацію за минулий рік (тобто за період з 01.01.2019 року по 31.12.2019 року), повторно її подавати після оголошення результатів виборів та набуття повноважень не потрібно, оскільки відомості про Ваші доходи та видатки за минулий рік вже є у НАЗК.

 

Електронна декларація заповнюється на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (http://nazk.gov.ua).

Для подання декларацій за минулий рік суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (ЕЦП).