1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понедельник Июн 17

Інформація про проведення заходів на території Миколаївського району

13 червня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня медичного працівника.

Найкращі представники Миколаївської центральної районної лікарні та КНЗ «Миколаївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» отримали Почесні грамоти за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я Миколаївського району.

________________________________________________

06 червня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. провів особистий прийом громадян.

_____________________________________________

28 травня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь у засіданні колегії відділу освіти Миколаївської райдержадміністрації, на якій були підведені попередні підсумки функціонування ЗЗСО в умовах НУШ у 2018-2019 навчального року та окреслені завдання на наступний навчальний рік. 

28 травня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. та депутати районної ради взяли участь у семінарі-презентації «Створимо разом «Розумну громаду»  в рамках якої було представлено Перший спеціалізований програмно-апаратний комплекс «SmartVillage».

31 травня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь у зустрічі з головою миколаївської облдержадміністрації  Савченком О.Ю.

________________________________________

24 травня відлунав останній дзвоник у школах Миколаївського району. Для багатьох він сповістив про закінчення навчального року, а для випускників це був останній шкільний дзвінок, дзвінок прощання зі школою.

З цієї нагоди, заступник голови районної ради Мухарський І.Г. відвідав Ковалівський ЗЗСО І-ІІІ ст. та привітав всіх зі святом.

______________________________________________

16 травня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь у роботі Двадцять шостої позачергової сесії Миколаївської обласної ради.

16 травня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та економічного розвитку з розглядом листів, які надійшли на адресу постійної комісії.

16 травня керуючий справами виконавчого апарату районної ради Кравець Н.В. взяла участь у засіданні  районного штабу з підготовки до опалювального сезону 2019-2020 року та сталого його проходження.

______________________________________________

08 травня біля Меморіального комплексу пам’яті загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні на території Ковалівської сільської ради  відбулися районні урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення в Україні, а також 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В урочистостях взяли участь заступник голови районної ради Мухарський І.Г., голова районної державної адміністрації Воробйова А.В., депутати районної ради, голова громадської організації «Миколаївська районна  організація  ветеранів України» Чарушникова О.П., селищний, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та  райдержадміністрації, представники ветеранських організацій району, учні Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ст., громадськість.

Святкову концертну програму склали виступи талановитих мешканців району, учасників пісенного конкурсу «Не старіють душею ветерани».

________________________________________

02 травня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. провів особистий прийом громадян.

03 травня відбулося засідання постійної комісії  районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури  та спорту, соціального захисту з розглядом листів, які надійшли на адресу постійної комісії.

________________________________________________

18 квітня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. провів особистий виїзний прийом громадян на території Ковалівської сільської ради.

19 квітня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь у засіданні круглого столу з питання обговорення проекту Положення про Госпітальну раду Миколаївського госпітального округу, внесення доповнень, пропозицій, зауважень до даного проекту Положення.

__________________________________________________

04 квітня заступник голови районної радиМухарський І.Г. провів особистий виїзний прийом громадян.              

05 квітня за участі заступника голови районної ради Мухарського І.Г.  відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та економічного розвитку з розглядом листів та звернень, які надійшли на адресу постійної комісії.

Також, депутати розглянути проекти рішень районної ради «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Миколаївського району та резервного фонду за 2018 рік» та «Про внесення змін до районного бюджету Миколаївського району на 2019 рік».

________________________________________