1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вторник Янв 19

Інформація про проведення заходів на території Миколаївського району

17 березня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та економічного розвитку з розглядом листів, які надійшли на адресу районної ради.  

19 березня за ініціативи заступника голови районної ради Мухарського І.Г. відбулась робоча зустріч з депутатами Миколаївської обласної ради Садрідіновим Т.Ш., Садрідіновим Р.Ш.,  Гуринчуком Д.П., а також помічником народного депутата України Пасічного О.С. Степановим О.Є. з питання співпраці у ситуаціїіз запобіганням поширенню коронавірусу.

Участь у зустрічі також взяли заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Іванова О.О. , головні лікарі медичних закладів району Хоржевська Т.О. та Баранов П.В., начальник фінансового відділу райдержадміністрації Свічинський В.І..

До відома депутатів була доведена інформація щодо заходів, які вживаються для попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-2019, забезпечення закладів охорони здоров’я району необхідним  медичним обладнанням, виробами медичного призначення, захисними і дезінфекційними засобами тощо.

За підсумками засідання медичним фахівцям було запропоновано підготувати конкретні пропозиції щодо необхідного обладнаннята розхідних матеріалів, які потрібні на протиепідемічні заходи.

19 березня в рамках проведення благоустрою населених пунктів, заступник голови районної ради Мухарський  І.Г. долучився до висадки  саджанців на території Веснянської сільської ради.

_______________________________________________

25 та 28 лютого заступник голови районної ради  Мухарський І.Г. взяв участь у позачерговому засіданні місцевоїкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

27 лютого заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь у засіданні Ради розвитку громад та територій Миколаївської області.

_______________________________________

15 лютого у с. Степове, біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам відбувся районний урочистий мітинг з нагоди  відзначення 31-ої річниці виводу військ із Афганістану та вшанування пам’яті загиблих учасників бойових дій на території інших держав.

У заході взяли участь заступник голови районної ради Мухарький І.Г., перший  заступник голови райдержадміністрації  Бродецький О.О., депутати районної ради, голова районної організації воїнів-інтернаціоналісті Штапенко Д.В., ветерани, воїни-інтернаціоналісти, представники громадськості, засобів масової інформації та молодь району.

У рамках проведення заходу, хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав.

17 лютого заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь у засіданні спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

20 лютого заступник голови районної ради Мухарський І.Г. провів особистий виїзний прийом громадян на території Петрівської сільської ради.  

21 лютого районною радою проведено семінар-нарадуз секретарями селищної, сільських рад за участі заступника голови районної ради Мухарського І.Г.

На семінарі були присутні начальник Миколаївського відділення Очаківської ОДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області, директор Миколаївської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, начальник Миколаївського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, представники Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної  правової допомоги та працівники виконавчого апарату районної ради.

До порядку денного було включено такі питання:

- Про протипожежний стан на об’єктах з масовим перебуванням людей (дітей);

- Про кампанію декларування доходів громадян, отриманих у  2019 році;

- Про громадські роботи соціальної направленості;

- Про порядок виконання адміністративного стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт та взаємодія уповноваженого органу з питань пробації з органами місцевого самоврядування під час виконання стягнення;

- Про особливості оформлення паспорту громадянина України;

- Про зміни у законодавстві України щодо оренди державного та комунального майна;

-  Про зміни в  антикорупційному законодавстві під час проведення кампанії декларування у 2020 році.

За підсумками наради секретарям селищної, сільських рад були надані відповідні рекомендації.

___________________________________________________

05 лютого заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь у  нараді  фахівців ГУ ДПС у Миколаївській області з органами державної влади та місцевого самоврядування Миколаївського, Вітовського, Березанського та Очаківського районів з питань детінізації відносин у сфері зайнятості населення  та організації роботи з наповнення місцевих бюджетів.

Участь у заході також взяли заступник начальника ГУ ДПС у  Миколаївській області Муніка Н.О., начальник управління податків і зборів з фізичних осібГУ ДПС у Миколаївській області Гетманець Л.В., начальникОчаківського управління ГУ ДПС у Миколаївській області Бітун В.С. та начальникМиколаївської ДПІ Очаківського управління ГУ ДПС у Миколаївській області Петровська О.Є.

06 лютого заступник голови районної ради Мухарський І.Г. провів особистий прийом громадян.

_______________________________________________

22  січня в рамках відзначення 101-ї річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, заступник голови районної ради Мухарський І.Г. відвідав  Шостаківський  ЗЗСО І-ІІІ ст., де взяв участь в урочистій лінійці та  засіданні шкільного наукового товариства «Логос» секція історія, на якому учні 4, 6 та 10 класів захищали результати своєї дослідницької діяльності з історії України.

24 січня заступник голови районної ради Мухарський І.Г. взяв участь  у засіданні ради Миколаївської районної організації ветеранів.

__________________________________

21 грудня в рамках проведення Двадцять дев’ятої сесії районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради. Розглянуто двадцять одне питання порядку денного. Серед них, звіт голови районної державної адміністрації з виконання Миколаївською районною державною адміністрацією делегованих Миколаївською районною радою повноважень.

Особлива увага була приділена ходу виконання та внесенню змін до районних програм, а саме:

- Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївському районі на 2019-2020 роки;

- районної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року;

- Програми оновлення і розроблення містобудівної документації у Миколаївському районі на 2012-2019 роки;

- районної Програми охорони довкілля та раціонального природокористування на 2005-2019 роки;

- Районної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Миколаївського району на 2014-2019 роки;

- Цільової соціальної програми розвитку освіти Миколаївського району на 2019-2023 роки;

 - Програми розвитку культури в Миколаївському районі на 2019-2021 роки.

В результаті обговорення були прийняті відповідні висновки та рекомендації.

24 грудня відбулась Двадцять дев’ята  сесія районної ради сьомого скликання. В ході пленарного засідання було розглянуто та прийнято 21 рішення.

24 грудня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та економічного розвитку з розглядом листів, які надійшли на адресу постійної комісії.

За підсумками засідання прийняті відповідні рекомендації.

______________________________________________

03 грудня заступник голови районної ради   Мухарський І.Г.взяв участь у  роботі Тридцятої позачергової сесії Миколаївської обласної ради.

05 грудня в залі засідань районної ради відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди святкування  Дня місцевого самоврядування.

На свято завітали депутати районної ради, працівники виконавчих апаратів районної, селищної, сільських рад, ветерани місцевого самоврядування, начальники державних служб, управлінь та відділів райдержадміністрації.

З вітальним словом виступив заступник голови районної ради Мухарський І.Г. Почесними грамотами Миколаївської обласної та районної рад відзначено кращих працівників району.

Святкову концертну програму склали виступи творчих колективів Степівського будинку культури.

06 грудня делегація Миколаївського району на чолі із заступником голови районної ради  Мухарським І.Г.взяла участь в обласних урочистих заходах з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

_______________________________________________