1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Среда Апр 24

Інформація

Інформація про сесію

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Миколаївської районної ради Миколаївської області, затвердженого рішенням районної ради від 09 грудня 2015 року № 1,  Миколаївська районна рада повідомляє.

12 квітня 2019  року о 09.00 годині в залі засідань районної ради відбудеться спільне засідання постійних комісій районної ради з питань: бюджету, фінансів та економічного розвитку; охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури та спорту, соціального захисту; АПК, земельних відносин, ЖКГ та власності; регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку з розглядом питань порядку денного Двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання.

По закінченнюспільного засідання постійних комісій районної ради 12 квітня 2019 року відбудеться засідання президії районної ради з розглядом питань порядку денного Двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання.

12 квітня 2019 року о 12.00 годині відбудеться  Двадцять четверта  сесія районної ради сьомого скликання, на якій планується розглянути питання:

1. Про звіт начальникаМиколаївського районного відділення поліції  Очаківського міського відділу  ГУНП  України в Миколаївській області Барашковського К.П.  про проведену роботу за 2018 рік.

2. Про затвердження Програми розвитку культури у Миколаївському районі на 2019-2021 роки.

3. Про внесення змін до Програми  соціально-економічного розвитку Миколаївського району на 2018-2020 роки.

4. Про затвердження Стратегії розвитку галузі охорони здоров’я Миколаївського району на 2019-2021 роки.

5. Про припинення шляхом реорганізації Комунального закладу «Миколаївська центральна районна лікарня».

6.  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Миколаївського району та резервного фонду за 2018 рік.

7.  Про внесення змін до районного бюджету Миколаївського району на 2019 рік.

8. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Миколаївському районі на 2017-2021 роки.

9. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року.

10. Про затвердження ліквідаційного балансу Маловарварівської загальноосвітньої школи І ступеня Миколаївської районної ради Миколаївської області.

11. Про внесення змін до рішення районної ради від 08 червня 2018 року № 14 «Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу Радгоспної загальноосвітньої школи І ступеня Миколаївської районної ради Миколаївської області».

12. Про затвердження ліквідаційного балансу Радгоспної загальноосвітньої школи І ступеня Миколаївської районної ради Миколаївської області.

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 11 жовтня 2018 року № 12 «Про пониження ступеня Петровосолониської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області».

14. Про внесення змін до рішення районної ради від 11 жовтня 2018 року № 13 «Про пониження ступеня Новоандріївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області».

15. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Миколаївського району у комунальну власність Михайлівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

16. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Миколаївського району у комунальну власність Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

17. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Миколаївського району Миколаївської області.

18. Про списання автотранспортних засобів в Миколаївській центральній районній лікарні.

19. Про затвердження ліміту кількості транспортних засобів Миколаївської районної ради та ліміту пробігу на 2019 рік.

20. Про звіт голови постійної комісії Миколаївської районної ради Миколаївської області з питань бюджету, фінансів та економічного розвитку.

21. Про звіт голови постійної комісії Миколаївської районної ради Миколаївської області з питань охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури  та спорту,  соціального захисту.

22. Про звіт голови постійної комісії Миколаївської районної ради Миколаївської області з питань АПК, земельних відносин, ЖКГ та власності.

23. Про звіт голови постійної комісії Миколаївської районної ради Миколаївської області з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку.

Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами  рішень районної ради, можуть звертатися до Миколаївської районної ради (54036, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, І поверх,загальний відділ) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Інформація про сесію

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»  Миколаївська районна рада інформує, що до порядку денного чергового пленарного засідання районної ради сьомого скликання планується внести питання «Про звіт Миколаївського  відділення поліції  Очаківського міського відділу   ГУНП  України в Миколаївській області за 2018 рік».  

Особи, які бажають ознайомитись з даним проектом  рішення районної ради, можуть звертатися до Миколаївської районної ради (54036, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, І поверх,загальний відділ) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Інформація про сесію

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»  Миколаївська районна рада інформує, що до порядку денного чергового пленарного засідання районної ради сьомого скликання планується внести наступні питання:

-«Про звіт голови постійної комісії Миколаївської районної ради Миколаївської області з питань бюджету, фінансів та економічного розвитку»;

 «Про звіт голови постійної комісії Миколаївської районної радиМиколаївської області з питань охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури  та спорту,  соціального захисту»;

-  «Про звіт голови постійної комісії Миколаївської районної ради Миколаївської області з питань АПК, земельних відносин, ЖКГ та власності»;

- «Про звіт голови постійної комісії Миколаївської районної ради  Миколаївської області з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку»;

- «Про затвердження ліміту кількості транспортних засобів Миколаївської районної ради та ліміту пробігу на 2019 рік»;

-  «Про затвердження складу комісії Миколаївської районної ради сьомого скликання Миколаївської області з питань поновлення прав реабілітованих».

 

Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень районної ради, можуть звертатися до Миколаївської районної ради (54036, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, І поверх,загальний відділ) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Інформація про сесію

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»  Миколаївська районна рада інформує, що до порядку денного чергового пленарного засідання районної ради сьомого скликання планується внести питання «Про звіт голови постійної комісії Миколаївської районної ради Миколаївської області з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку».

 

Особи, які бажають ознайомитись з даним проектом рішення районної ради, можуть звертатися до Миколаївської районної ради (54036, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, І поверх,загальний відділ) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Інформація про сесію

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»  Миколаївська районна рада інформує, що до порядку денного чергового пленарного засідання районної ради сьомого скликання планується внести наступні питання:

-  «Про звіт голови постійної комісії Миколаївської районної ради Миколаївської області з питань бюджету, фінансів та економічного розвитку»;

-  «Про звіт голови постійної комісії Миколаївської районної радиМиколаївської області з питань охорони здоров’я, освіти, культури,фізичної культури  та спорту, соціального захисту»;

- «Про звіт голови постійної комісії Миколаївської районної ради Миколаївської області з питань АПК, земельних відносин, ЖКГ та власності».

 

Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень районної ради, можуть звертатися до Миколаївської районної ради (54036, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, І поверх,загальний відділ) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).