1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Пятница Фев 15

Інформація

Інформація про сесію

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Миколаївської районної ради Миколаївської області, затвердженого рішенням районної ради від 09 грудня 2015 року № 1,  Миколаївська районна рада повідомляє.

Спільне засідання постійних комісій районної ради з питань: бюджету, фінансів та економічного розвитку; охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури та  спорту, соціального захисту; АПК, земельних відносин, ЖКГ та власності; регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку з розглядом питань порядку денного Двадцять третьої позачергової сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 20 лютого 2019 року о 09.00 годині в залі засідань районної ради.

20 лютого 2019 року о 09.15 годині  відбудеться засідання президії районної ради з розглядом питань порядку денного «Про порядок денний пленарного засідання Двадцять третьої позачергової сесії районної ради сьомого скликання».

20 лютого 2019 року о 09.30 годині відбудеться  Двадцять третя позачерговасесія районної ради сьомого скликання, на якій планується розглянути наступні питання:

1. Про надання згоди на безоплатне  прийняття окремого індивідуально визначеного майна (шкільних автобусів ЕТАЛОН А08116Ш – 0000020) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст  Миколаївської області у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ Миколаївського району Миколаївської області.

Доповідач: Завгородня О.А.  – начальник відділу освіти  райдержадміністрації.                                                 

2. Про надання згоди на безоплатне прийняття окремого індивідуально визначеного майна (ноутбуків) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну  власність територіальних громад сіл, селищ Миколаївського району Миколаївської області.

Доповідач: Завгородня О.А. –  начальник відділу освіти райдержадміністрації.

            Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень районної ради, можуть звертатися до Миколаївської районної ради (54036, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, І поверх,загальний відділ) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Інформація про сесію

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»  Миколаївська районна рада інформує, що до порядку денного чергового пленарного засідання районної ради сьомого скликання планується внести питання «Про звіт голови постійної комісії Миколаївської районної ради Миколаївської області з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку».

 

Особи, які бажають ознайомитись з даним проектом рішення районної ради, можуть звертатися до Миколаївської районної ради (54036, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, І поверх,загальний відділ) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Інформація про сесію

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»  Миколаївська районна рада інформує, що до порядку денного чергового пленарного засідання районної ради сьомого скликання планується внести наступні питання:

-  «Про звіт голови постійної комісії Миколаївської районної ради Миколаївської області з питань бюджету, фінансів та економічного розвитку»;

-  «Про звіт голови постійної комісії Миколаївської районної радиМиколаївської області з питань охорони здоров’я, освіти, культури,фізичної культури  та спорту, соціального захисту»;

- «Про звіт голови постійної комісії Миколаївської районної ради Миколаївської області з питань АПК, земельних відносин, ЖКГ та власності».

 

Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень районної ради, можуть звертатися до Миколаївської районної ради (54036, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, І поверх,загальний відділ) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Діють постійні комісії районної ради

15 червня під головуванням Баранова П.В. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та екології.

В роботі засідання взяли участь заступник голови районної ради Панський С.С., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Овсієвська Т.Є., заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Залога А.М. та працівники виконавчого апарату районної ради.

Під час засідання постійної комісії депутати розглянули проект рішення районної ради «Про внесення доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2016 року».

За інформацією заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Залоги А.М. на сьогодні в районі проживають 112 демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в зоні проведення АТО, з них 34 – мають посвідчення учасника бойових дій.

З метою надання додаткових гарантій щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції та їх родин, медичного обслуговування ветеранів війни, інвалідів та інших малозабезпечених верств населення району, доповнення до Програми передбачають забезпечення підтримки демобілізованим військовослужбовцям та членам їх родин організації відпочинку, оздоровлення, надання медичної та психологічної допомоги тощо.

За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації станом на 15 червня, тільки 3 демобілізованих військовослужбовця та 4 дитини учасників бойових дій виявили бажання оздоровитися у санаторно-курортних закладах  та у  профільних закладах для літного оздоровлення дітей.

Для вирішення вищезазначеного питання розроблено Порядки використання коштів, передбачених у районному бюджеті Миколаївського району на організацію відпочинку (з наданням оздоровчих послуг) у санаторно-курортних закладах, на базах відпочинку інвалідів та поранених із числа демобілізованих учасників бойових дій, які брали участь у антитерористичній операції на сході України та на організацію літнього відпочинку  у профільних закладах дітей учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичної операції на сході України.

Члени постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та екології взяли до відома інформацію з даного питання та підтримали внесення доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2016 року», але рекомендували райдержадміністрації при розгляді даного питання на позачерговій сесії районної ради врахувати зауваження, надані юридичним відділом виконавчого апарату районної ради.

 

ЗВІТ голови постійної комісіїрайонної ради з питань економічного розвитку, підприємництва, власності та ЖКГ