1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вторник Сен 22

Інформація

Інформація про сесію

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»  Миколаївська районна рада інформує, що до порядку денного чергового пленарного засідання районної ради сьомого скликання планується внести питання «Про зняття з контролю рішень районної ради».

Особи, які бажають ознайомитись з даним проектом рішення районної ради, можуть звертатися до Миколаївської районної ради (54036, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, І поверх,загальний відділ) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Проєкт рішення Веснянської с/р для обговорення

Оголошення Веснянської сільської ради

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

Шановні мешканці селища Весняне!

 

Повідомляємо, що з 15травня2020року по 15 червня2020року будуть проведені громадські обговорення містобудівної документації на місцевому рівні, а саме:  Генерального плану поєднаного з планом зонування території населеного пункту селища Весняне Миколаївського району Миколаївської області зі зміною меж,відповідно дочастини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Повідомляємо, що 15червня 2020року з 14години 00 хвилин до 15години 00 хвилин буде проведена презентація  містобудівної документації на місцевому рівні на підставі рішення Веснянської сільськоїради Миколаївськогорайону Миколаївськоїобласті від 23.03.2019 року № 8.

 

Генеральний план поєднаний з планом зонування території населеного пункту Весняне розробленийз метою:

- обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови територій селища Весняне;

- визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення територій;

- підготовка пропозиції щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

 

Замовник генерального плану – Веснянська сільська рада, виконавець – ТОВ «Проектне бюро «Базис».

Місце проведення громадських слухань с-ще. Весняне– Веснянський будинок культури     о 14годині 00 хвилин.

Пропозиції  громадськості  подаються в письмовій  формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про  затвердження  Порядку проведення  громадських  слухань щодо  врахування  громадських інтересів під час розроблення  проектів  містобудівної  документації  на  місцевому рівні») до Веснянськоїсільськоїради.

Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян прийняти безпосередню участь в розгляді містобудівної документації селища Весняне.

Відповідальний: Трегуб Ганна Михайлівна (0512) 48 - 34 – 43; 0665826817 

                             e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Зонінг Весняне

Опора Весняне

Проєкт Весняне

Інформація Веснянської сільської ради