1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вторник Авг 20

Інформація

Кандидати конкурсу на заміщення посади керівника Ковалівського ЗЗСО

Кандидати конкурсу на заміщення посади керівника Ковалівського ЗЗСО  І-ІІІ ступенів Миколаївського району

06 серпня 2019 року відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів з розгляду заяв та матеріалів, поданих на конкурсний відбір керівника  даного закладу освіти. Протокол засідання конкурсної комісії № 1 від 06.08.2019 року.

За результатом розгляду заяв та інших документів претендентів Комісією допущено до участі у конкурсному відборі на посаду керівника Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Пащенко Ольгу Олександрівну, учителя інформатики Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

Будикіну Ріту Вікторівну, учителя математики Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Засідання Комісії з проведення конкурсного відбору та ухвалення рішення про затвердження результатів конкурсного відбору на посаду керівника Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбудеться  15 серпня 2019 рокуо 09:30. За рішенням конкурсної комісії засідання з проведення конкурсного відбору відбудеться на базі Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку до генерального плану с. Ковалівка Миколаївського району Миколаївської області

РЕЗУЛЬТАТИ конкурсного відбору на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Миколаївського району Миколаївської області

РЕЗУЛЬТАТИ конкурсного відбору на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Миколаївського району Миколаївської області 

Витяг з ПРОТОКОЛУ № 2 від 15 серпня  2019 року засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області.

Переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Ковалівського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області визначено Будикіну Риту Вікторівну.

Інформація про сесію

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»  Миколаївська районна рада інформує, що до порядку денного чергового пленарного засідання районної ради сьомого скликання планується внести наступне питання:

- "Про затвердження списку присяжних Миколаївського районного суду Миколаївської області";

 

Особи, які бажають ознайомитись з даним проектом рішення районної ради, можуть звертатися до Миколаївської районної ради (54036, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, І поверх,загальний відділ) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Оголошення щодо конкурсного відбору на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Миколаївського району Миколаївської області